Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyObchody Powiatowego Dnia Pracownika Socjalnego 2013 w Leżajsku Drukuj
Wtorek, 03 Grudzień 2013 12:00
W dniu 2 grudnia 2013 roku w siedzibie Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Powiatowych obchodów Dnia Pracownika Socjalnego. Organizatorem wydarzenia był Starosta Leżajski Pan Jan Kida. Wśród zaproszonych gości obecny był Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pani Danuta Pinderska.
 
MGOPS w Nowej Sarzynie reprezentował: Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie Pan Mirosław Przewoźnik, główna księgowa Pani Ewa Chojnacja, kierownik sekcji Realizacji Świadczeń, Sprawozdawczości i Analiz MGOPS w Nowej Sarzynie Pani Renata Józefara.

Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego były okazją do wręczenia wyróżnień pracownikom placówek socjalnych działających na terenie naszego powiatu. Wśród wyróżnionych znalazła się Pani Ewelina Sikora inspektor w tutejszym OPS. Starosta Leżajski i Wicestarosta Leżajski przybyłym gościom oraz wyróżnionym pracownikom złożyli podziękowania za dotychczasową pracę oraz życzyli im wytrwałości i dalszych sukcesów. Uroczystość została uświetniona występem uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy z Sarzyny i Jelnej oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej z Leżajska.

Dla zgromadzonych pracowników pomocy społecznej spotkanie to stanowiło okazję do integracji z przedstawicielami innych placówek, z którymi na co dzień utrzymują kontakty zawodowe.
 

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

MGOPS w obiektywie

Reklama

Wypożyczalnia Sprzętu

Odsłon : 341685