Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyZainspirowani do działania Drukuj
Wtorek, 03 Lipiec 2018 11:59

Stowarzyszenie Inspiracji i Rozwoju PERSPEKTYWA realizuje  projekt pn. „Zainspirowani do działania - wolnego czasu nie marnujemy - aktywnie w działania się angażujemy!” dofinansowany z Fundacji PZU.

W ramach projektu w okresie od czerwca do listopada 2018r. na terenie placówki odbywać się będą warsztaty tematyczne dla dzieci i młodzieży.

Tematyka warsztatów zostanie dostosowana do potrzeb i możliwości uczestników. Będzie dotyczyła motywacji do podejmowania różnych aktywności, które warto podejmować w celu rozwijania się, mimo napotykanych w życiu trudności.

Zostaną do tego wykorzystane różne innowacyjne metody pracy, m.in.: pedagogika cyrku, drama stosowana, grywalizacja, socjoterapia itp. Warsztaty będą miały za zadanie wspomagać wszechstronny rozwój uczestników oraz zachęcać do aktywnego udziału
w społecznym, podejmowaniu bezpiecznych zachowań, organizacji czasu wolnego, itp.

Podsumowaniem działań będzie spotkanie finałowe - Festiwal Fascynacji "Zainspirowani do działania", które odbędzie się w terminie: listopad – grudzień 2018r.

Wezmą w nich udział uczestnicy warsztatów. Podczas pokazu talentów uczestnicy zajęć zaprezentują swoje umiejętności i talenty za co otrzymają drobne upominki i dyplomy.

Podczas spotkania finałowego zorganizowane zostaną różnego rodzaju warsztaty dot. m.in.: zdrowego żywienia, sztuki cyrkowej, eksperymentów fizyczno-chemicznych, beatboxu, pierwszej pomocy, rękodzieła artystycznego, itp.

 


 

 

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

Koronawirus

MGOPS w obiektywie

Reklama

Wypożyczalnia Sprzętu

Odsłon : 362269