Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyDzień Pracownika Socjalnego 2013 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej Drukuj
Piątek, 22 Listopad 2013 08:30
W dniu 21 listopada 2013 br. odbyło się uroczyste spotkanie dla pracowników służb społecznych z okazji Dnia Pracownika Socjalnego w restauracji Agawa w Nowej Sarzynie. W spotkaniu wzięli udział również zaproszeni goście: Zastępca Burmistrza Pani Danuta Pinderska, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Sarzynie Pani Agnieszka Hospod.
Zastępca Burmistrza podziękowała pracownikom Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej za zaangażowanie i ofiarność w pracy na rzecz drugiego człowieka oraz pogratulowała wytrwałości i efektywności w realizacji dotychczasowych działań. Podczas uroczystości wręczono dyplomy wyróżnionym pracownikom:
1. Piotr Kryszczuk,
2. Ewa Chojnacka,
3. Krystyna Piróg.
Również w dniu 21 listopada 2013 br. miało miejsce uroczyste spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego przygotowane przez dyrekcję, pracowników i wychowanków Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Nowej Sarzynie. Podczas spotkania pracownicy i wychowankowie NORW w Nowej Sarzynie złożyli pracownikom Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej podziękowania za dotychczasową satysfakcjonującą współpracę i wsparcie w działalności.
 

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

MGOPS w obiektywie

Reklama

Wypożyczalnia Sprzętu

Odsłon : 341730