Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyInformacja Dyrektora MGOPS w Nowej Sarzynie Drukuj
Czwartek, 12 Marzec 2020 07:17

W związku z potwierdzonym w Leżajsku pierwszym przypadkiem koronawirusa, Dyrektor MGOPS w Nowej Sarzynie zwraca się do mieszkańców z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności, nieprzebywanie w skupiskach ludzi, dbałość o higienę rąk oraz unikania dotykania oczu, nosa i ust.

Jeśli zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem to bezzwłocznie skontaktuj się telefonicznie z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Leżajsku - numery alarmowe: (17) 242-07-54, 692-416-261, 600-476-586 lub zgłoś się bezpośrednio na oddział chorób zakaźnych Szpitala w Łańcucie, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.

W sytuacji zagrożenia koronawirusem ogromnie ważne jest przestrzeganie zaleceń dotyczących kwarantanny w przypadku osób wracających z zagranicy, dlatego wszystkie osoby wracające do Polski z obszarów ryzyka, powinny po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Leżajsku, odbyć 14-dniową kwarantannę domową.

Aktualne informacje i zalecenia dotyczące koronawirusa można znaleźć na stronie Ministerstwa Zdrowia: www.gov.pl/web/koronawirus.

Informacja Dyrektora Szpitala w Leżajsku ws. podwyższonego reżimu sanitarnego.

 

 

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 639009