Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyŻywność z Podkarpackiego Banku Żywności w Nowej Sarzynie - czerwiec 2013
Poniedziałek, 03 Czerwiec 2013 15:00
W dniu 3 czerwca br. do Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie sprowadzono żywność z Podkarpackiego Banku Żywności w Rzeszowie w ramach Europejskiego Programu Pomocy Żywnościowej (PEAD). W skład sprowadzonej żywności wchodzą: mleko UHT, ser podpuszczkowy (żółty), ser topiony, olej rzepakowy, cukier, mąka pszenna, ryż, dżem truskawkowy. Łącznie sprowadzono 24 tony żywności.
 
Informacja o wynikach naboru do projektu "Aktywni pomimo..."
 
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie zakończył rekrutację osób, które wezmą udział w projekcie konkursowym „Aktywni pomimo…” realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomi społecznej, Poddziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Więcej…
 
„Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna” spotkanie integracyjno – informacyjne
Poniedziałek, 27 Maj 2013 08:30

W dniu 21 maja br. w restauracji Mario w Sarzynie odbyło się spotkanie integracyjno - informacyjne dotyczące projektu systemowego „Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna” realizowanego przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie.

  Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny.

Więcej…
 
Informacja dla członków Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Poniedziałek, 27 Maj 2013 08:30

Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Nowej Sarzynie informuje, że spotkanie członków Zespołu Interdyscyplinarnego odbędzie się 13 czerwca bieżącego roku o godzinie 12.30 w MGOPS w Nowej Sarzynie, pokój numer 4.

Więcej…
 
Informacja o naborze do projektu "Aktywni pomimo..."

 

 

Projekt "Aktywni pomimo..." jest realizowany od 01.05.2013r. do 30.06.2015r. przez MGOPS w Nowej Sarzynie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Do uczestnictwa w projekcie zapraszamy osoby:
- niepełnosprawne ze stopniem lekkim i umiarkowanym,
- od 16 do 64 roku życia,
- zamieszkałe na terenie Miasta i Gminy Nowa Sarzyna,
- nieaktywne zawodowo (niezatrudnione lub zarejestrowane jako poszukujący pracy),
- nie posiadające doświadczenia zawodowego.

Więcej…
 
Nowa dostawa sprzętu rehabilitacyjnego i mebli
Piątek, 26 Kwiecień 2013 08:30
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej  w Nowej Sarzynie mając na uwadze duże zainteresowanie wypożyczalnią sprzętu do rehabilitacji w dniu 25 kwietnia br., po raz kolejny  sprowadził sprzęt rehabilitacyjny w tym specjalistyczne elektryczne łóżka z trójzmienną pozycją chorego, wózki inwalidzkie, balkoniki i chodziki dla niepełnosprawnych.
Więcej…
 
Informacja dotycząca dostarczenia i wydawania produktów żywnościowych z Podkarpackiego Banku Żywności
Wtorek, 09 Kwiecień 2013 13:00
Po raz kolejny do Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie dostarczono produkty żywnościowe z nadwyżek Podkarpackiego Banku Żywności w Rzeszowie. Dostarczono produkty żywnościowe w formie napojów między innymi: Bobo Frut, Lipton, Pepsi Max o łącznej wadze ponad 2,5 tony.

Więcej…
 
Wielkanocne śniadanie dla samotnych i chorych w Nowej Sarzynie
Piątek, 29 Marzec 2013 08:00
W dniu 28 marca 2013 roku w stołówce mieszczącej się w budynku Gimnazjum im. Jana Pawła II odbyło się śniadanie Wielkanocne dla samotnych i chorych, zorganizowane po raz kolejny przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy w Nowej Sarzynie.
 
 
Więcej…
 
Prezentacja pracy asystentów rodziny na konferencji "Pomagam Profesjonalnie"
Poniedziałek, 11 Marzec 2013 08:00
W dniu 6 marca 2013 roku odbyło się spotkanie organizowane przez Wyższą Szkołę Inżynieryjno-Ekonomiczną w Rzeszowie - "Pomagam Profesjonalnie". Spotkanie miało na celu przybliżenie młodzieży licealnej, profesji nakierowanej na pomoc drugiemu człowiekowi tj.: pracownik socjalny, asystent rodziny, opiekun osób starszych, mediator.
 
Więcej…
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia51525354NastępnaOstatnie »

Strona 51 z 54

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 635580