Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyPrzetarg nieograniczony
Piątek, 08 Czerwiec 2012 09:37

MGOPS w Nowej Sarzynie ogłasza przetarg nieograniczony na Organizację i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie realizującego projekt systemowy „Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ogłoszenie o przetargu wraz ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia znajduje się w dziale Zamówienia publiczne

 
Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach
Piątek, 08 Czerwiec 2012 09:14

W dniu 24 maja 2012 roku o godzinie 10.00 w Restauracji Azalia w Nowej Sarzynie odbyła się Konferencja podsumowująca projekt „Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach - Klub Integracji Społecznej w Nowej Sarzynie realizowanego przez Miasto i Gminę Nowa Sarzyna / Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W Konferencji udział wzięli Uczestnicy Projektu, Wiceburmistrz Miasta i Gminy Danuta Pinderska, Dyrektor Mirosław Przewoźnik, pracownicy Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Radni Gminy Pan Andrzej Czapski i Pan Mieczysław Bis oraz zaproszeni goście.

Więcej…
 
Spotkanie integracyjno - informacyjne
Środa, 23 Maj 2012 07:43

W dniu 18 maja 2012 roku o godzinie 10.00 w Hotelu – Restauracji Mario w Sarzynie odbyło się spotkanie integracyjno - informacyjne dotyczące projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna" realizowanego przez Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W spotkaniu udział wzięli Uczestnicy Projektu, Burmistrz Miasta i Gminy Pan Jerzy Paul, Dyrektor Pan Mirosław Przewoźnik oraz pracownicy Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…
 
Czas na aktywność
Środa, 16 Maj 2012 13:32

MGOPS w Nowej Sarzynie po raz kolejny realizuje projekt „Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna”.
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Beneficjentem projektu jest Miasto i Gmina Nowa Sarzyna oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie. W roku 2012 przewidywane wydatki w ramach projektu będą wynosiły 675841,38 zł w tym wkład własny: 70963,34 zł.

Więcej…
 
Witamy na naszej stronie www
Środa, 16 Maj 2012 08:30

Witamy na oficjalnej stronie Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie.

Serwis informacyjny przedstawiony na tej stronie poświęcony jest naszej działalności.

Znajdziecie tu Państwo wiele informacji na tematy związane z realizacją zadań jakie wykonujemy.

 
« PoczątekPoprzednia51525354NastępnaOstatnie »

Strona 54 z 54

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 639035